Levenslessen van Jakko

De portal voor geloofsondersteuning aan mensen met een beperking richt zich vooral op iedereen die in de kerk onderwijs en begeleiding geeft aan mensen met een verstandelijke of sociale beperking. Catechese, bijbelclub, maatjeswerk en aangepaste diensten voor mensen met een beperking vragen om maatwerk en een goede voorbereiding. We willen je hierbij helpen met informatie, materialen en nuttige links. Zo worden we regelmatig getipt met aanvullende materialen of ontvangen we boeken die je raken.

We kregen belangrijke levenslessen van Jakko binnen, waardevol!

 

In deze ‘Levenslessen van Jakko’ krijgt de lezer een prachtig en ontroerend inkijkje in het leven van vader Kees en zoon Jakko.

 

Jakko heeft het syndroom van Down.
Maar down is hij allerminst.
Hij leeft ongeremd en onbevangen.

 

Vader Kees schrijft over zijn leven met Jakko, over de wijze lessen die zijn zoon hem leerde als eerbetoon aan onze bijzondere kinderen.
www.tripleboeken.nl

 

Neem rechtstreeks een kijkje in het onderdeel binnen het portal voor geloofsondersteuning aan mensen met een beperking:
Verstandelijke beperking

 

Graag benadrukken wij nog een keertje dat als je waardevolle aanvullingen hebt op de informatie in dit portal, je dan contact met ons kunt opnemen.
Tip ons!
Alvast hartelijk bedankt!