Interview met Tjerk Busstra van Hart van Vathorst

Prachtige mensen, voor Hem gelijk!

“Het pure, echte geloof; dat leer ik van de mensen hier”, zegt ouderling Tjerk Busstra vanuit Hart van Vathorst. “Waar het echt om gaat is het kruis van Christus. Leef daaruit en zie dat!”

 

Hart van Vathorst is een thuis voor iedereen. Twee zorgaanbieders: Accolade Zorggroep en Stichting Sprank, investeerden samen met GKv de Ontmoetingskerk, kindercentrum Bzzzonder en een woningcorporatie in Amersfoort in een gebouw voor de wijk en voor mensen met verschillende zorgachtergronden. Busstra vertelt hierover in een filmpje van LPB media en zegt: “Jij hebt een beperking maar ik ben ook een mens met een beperking. Als wij samen voor de spiegel staan dan zijn we beiden beeld van God. Prachtige mensen, voor Hem gelijk.”

 

Hart van Vathorst is een plek die verbindt. De kracht van verbinding is dat je samen bergen kunt verzetten. In Hart van Vathorst draagt iedereen een steentje bij in deze verbinding. Samen leven met jong en oud, met en zonder beperking, laat iets zien van de liefde van Jezus. Daarom heeft LPB media tijdens de actie ‘Samen voor verbinding’ deze unieke plek bezocht. Busstra: “Je hoeft geen dikke boeken te lezen om een verbindingslijn te leggen. Je moet het gewoon doen en er zijn! Laat je drive zien, jouw liefde voor Christus!”

 

Bekijk hier het interview met de heer Busstra.

 

 

 

 

Eerder publiceerde Opkijken een artikel over de bijzondere gemeenschap van Hart van Vathorst. Lees het artikel ‘In het hart en niet in een hokje’.